Fit test Special Hobby malý Hájek Hobby
Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 877 / today visits: 877

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
94) 16.07.2018-04:36  -  Martys    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Slava? Přesně!!!Smajlik modelar

93) 15.07.2018-20:36  -  kragh    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

"Pokud chcete modelařit tak airbrush a kompresor potřebujete" (příspěvek  č. 91). Dopihele, tak to by mě zajímalo, jaké hobby už asi 50 let provozuju, foukačku a kompresor nemajíce, přesto modely lepíce a občas i vystavujíce. Mohl by to mi to prof. Thud objasnit?

92) 15.07.2018-19:52  -  Slava    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

jojo, koupím si Ferrari a rázem budu jezdit jako Schumacher

91) 15.07.2018-19:29  -  El Thud    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Tak to nečtěte - jednoduché Mr. Havelka.


Tak já si první Evo Silver koupil deset let zpátky. Kdo tyhle pistole zná, ví že jsou nejvíce "user friendly" respektive totálně blbuvzdorné a spolu s Iwatou patří ke špičce. Takže další volba pistole byla jasná...


A byly za starou fajn cenu, dneska už stojí obě mnohem víc.


Nicméně trošku nechápu pointu. Bezproblémové, špičkové vybavení je cestou k tomu dojít snadněji k cíli - pěknému modelu a jak si modelařinu předčasně neznechutit. A pokud je člověk ochotný zainvestovat do lepší výbavy, tak asi nemá cenu si kupovat Fengdu aby tě ostatní nepomluvili.


Pokud chcete modelařit tak airbrush a kompresor potřebujete. Ale doplňky ne, doplňky jsou tuning. (Nejpodivnější je tunit horší model, abych se s ním - při stejné ceně dostal na úroveň lepšího). jaký má třeba cenu tunit Mustanga nebo Spitfira IX od Revellu, když výchozí surovina nedosahuje kvality Tamiye ale s doplňky se dostanete na cenu té tamky... No a tuning Tamiye.... ale tak jasně, Lambo se dá tunit taky, že. Ale standard to není.

90) 15.07.2018-18:43  -  Martin Havelka    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Panebože, ono to zase ožilo... A to to vypadalo tak slibně, skoro dva měsíce ani jeden jeho výblitek.....

89) 15.07.2018-17:50  -  Martys    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Thude, ty jsi takříkajíc k posrání - v mém tématu brečíš o doplňcích za tisíce a tady páskuješ s Infinity a Evolution. Já mám 12 let kompresor Puma bez tlakovky a Triplex, na obojí jsem nemusel sáhnout kromě JEDINÉ výměny těsnění trysky a jde to bez problémů a s radostí, aspoň na mé poměry (a pokud nemám zrovná "líné" období - což teď mám).

88) 15.07.2018-10:21  -  El Thud    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Nee, to nebyl kamarád, to byl kolega v práci, kterému jsem je zapůjčil. Dva litry nestály, ale 800 ju.


 

87) 15.07.2018-08:49  -  Stanislav ŠLECHTA    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Thude ty pásy ti dělá ten kamarád co tahá hřebíky štípačkama za dva litry?

86) 15.07.2018-08:37  -  El Thud    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Polsko Leopardy má. V politice je nutno počítat jen a pouze s real politickými scénáři. A proto je nadstandardně vybavená armáda základem každého státu, který si chce uchovat status quo. Nikdy se nespoléhej na přátele, protože nepřítel se z nich stane v okamžiku. A   ty řeči o Chalifátech - v Německu a Francii i Británii zatím stále, ještě, furt převažují etničtí Němci, Francouzi a Britové. Tak jakýpak chalifát.... Evropa se zajisté promění, ale spíše to vidím tak že vzniknou zaniklé státy jako Bavorsko, Valonsko, Katalánsko a Skotsko. Evropu čeká nové národní obrození, nová revoluce. Nový úsvit dějin. Nic víc.

85) 14.07.2018-23:06  -  Jirka Brož    Life of Thud (Extraterrestrial Thudonis) aneb E.T.mimodelář

Tak jsem si po dlouhé době přečetl  toto vlákno a poprskal jsem si monitor. :) Ač vlastenec  a realista, souhlasící plně s  2% na obranu, to co zde napsal El-Thud mne dostalo. Souhlasím, aby peníze, které dáváme do politických a tzv.  "humanitních" ziskovek šly na obranu státu, ale opravdu by za to nové F-35, a Leopardy nebyly. Navíc- víte o někom, kdo by v našem okolí chtěl napadnout  montovnu Evropy, jako jsme my? Číňani to nebudou, pro ty už makáme teď a Rusové nás potřebují, odebíráme jejich ropu a plyn. Snad v budoucnosti německý a francouzský chalífát, ale to je ještě tak 20 let čas. A v to doufám, že nová Aliance obnovené podunajské monarchie společnými silami tento problém opět zvládne!


Viribus Unitis!


 


Smajlik modelarSmajlik modelar

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711550446763.2734 forum

Reklama: Hračky