Hájek Hobby Válka do 31.12.19
Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 10720 / today visits: 10720

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
102) 05.08.2018-17:36  -  Damir    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

Existuje nějaká fotka nového Mig-21UM (co je v krabici)? Je tento model již v obchodech?

101) 18.09.2013-22:54  -  Pavol Vilinsky    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

Ekonom, pravdu máš, pri novej stavbe viac postrážim diely 47 a 48, teda tie, čo rsa tam dolepujú a robia prednú hranu krídlovej časti podvozkovej šachty. Mirážky chcem ťahať paralelne...


Libor, v tom sa zhodneme, že so srandou sa lepšie modelárči. Rád by som všetkým kolegom tu želal stavby, ktoré si užívajú a robia im radosť, tešia sa trebars aj z nejakého podareného medzivýsledku, napr. z podarených kokpitov alebo nejakého detailu. Naozaj je mrzuté sledovať stavbu modelára, ktorý sa pri stavbe trápi a frfle celý čas na kit, na výrobcu, na dekále...


Sedačky sú zatiaľ vsadené len nasucho, tak ich doštelujem ešte, ďakujem za pozorné oko. Skúsim fotiť aj spomenuté kroky v stavbe, dúfam, že si to uvedomím, lebo napr. licovanie, lepenie a tmelenie považujem za tak štandardné situácie, že som doteraz myslel, že to nikoho nezaujíma... A kde to bude? To je snáď aj jedno, kdo chce nájde a keď tu budem znova vtiahnutý, tak trebars aj na tomto srandafóre


 

100) 18.09.2013-22:30  -  GHOST    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

... tak, ta vyšší sedačka je asi do Vietnamce ...

99) 18.09.2013-22:29  -  :(    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

jo jo ,kdo chce psa bít , vždy si najde hůl  

98) 18.09.2013-22:03  -  Libor Malý    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

Pane Vilinsky, jsem - a to říkám opravdu upřímně - rád, že své modely prezentujete i na tomto sranda fóru. U nás se totiž říká, že humor je koření života. Vaše Miginy jsou podle fotek velice pěkné, osobně se mi moc líbí ta stříbrná hrbatice, snad ji někde uvidím i naživo. Co ale chci hlavně říci, respektive Vás požádat, zkuste při stavbě těch dalších dvou kousků popsat i postupy při úpravách dílů tak, aby vše sedlo jak má, napsat třeba i značku použitého tmelu či jiné chemie a vůbec jak a co jste musel upravit. Předpokládám totiž, že narazíte na stejné nedostatky, které popisuji a fotografiemi dokládám já a potvrzuje je i David Koktavý. Určitě by to pomohlo i dalším, kteří se na stavbu teprve chystají. V čem Vám tleskám jsou vyšperkované interiéry Vašich modelů, jen se mi zdá, že na té fotce dvou kokpitů jsou sedačky nalepeny každá jinak vysoko, což je myslím škoda když už děláte tak rozsáhlou kolekci jednadvacítek.

97) 18.09.2013-21:37  -  Ekonom    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

To Pavel Vilinsky: Hlavně si pohlídej ty šachty, takto se ten podvozek opravdu nezasune. Ta část šachty pro podvozkovou nohu by měla směřovat přibližně doprostřed šachty pro kolo. To měly i prastaré KP. Byla by škoda si to pokazit takovou blbostí. Mne spíš zajímá, jak se popasuješ s těma "Mirážkama". S Migama 21 čekám na Eduard, protože to, co s nima zatím předvádějí je špička.

96) 18.09.2013-21:14  -  Pavol Vilinsky    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

Ekonóm, ja tam mám ďaleko viac vecí blbo, kto chce, môže hľadať tu:


http://lietadielka.blogspot.sk/2013/09/mig-21smt-fishbed-k-rv-aircraft-172_8.html


 


Začal som novú dvojstavbu MiG-21MF / MFN od R.V., ktoru budem tiež prezentovať na mojom blogu cez label MiG-21MFN:


http://lietadielka.blogspot.sk/search/label/MiG-21MFN


 


Začal som s kokpitmi, jeden z nich však trocha prerobím na verziu MFN. Už teraz sa trasiem ako to tam nebude sedieť v tom trupe: 

95) 18.09.2013-21:09  -  Mirek    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

To opravdu nejste schopni pochopit, že Libor vzal prostě jednu stavebnici, a slepil ji jako úplný trotl normálně z krabičky a podle návodu??? Přitom to nafotil, a zde popsal, aby ostatní věděli jak ta stavebnice reálně vypadá. To vše, ve svém volném čase, ve kterém si mohl postavit model pro sebe, nebo se věnovat rodině. A místo poděkování, hromada nesmyslných připomínek. To si opravdu myslíte, že Libor je blbec, který nedokáže spasovat, slepit, zatmelit, nebo přerýt model? Tak se podívejte na modely, které postavil...s9 Co sem taháte mosadzné rúrky, nebo co bude muset s modelem udělat někdo jiný. Tohle je prostě REPORTÁŽ ze stavby běžného lepiče, nic víc, nic míň!

94) 18.09.2013-20:56  -  GHOST    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

Díky, tak jsem správně pochopil ...

93) 18.09.2013-20:44  -  Pavol Vilinsky    MiG-21MF, R.V. Aircraft 1:72

No nový majiteľ kitu, keď bude mať aj naozaj záujem to dokončiť, tak to bude musieť nejak rozlepiť a nalepiť trocha inač. potom tie medzery líznuť napr. s prepáčením so surfacerom a štetcom. Ale viem, že tmel je tu veľké zlo, takže nič... Ja som tam dokonca strčil mosadznú rúrku, na mieste, kde je v reále kĺb, ale to je tu, v tejto spoločnosti, už uřcite chápané ako masochizmus.


Ospravedlňujem sa, napísal som autor kitu, myslel som autor modelu robeného z toho kitu, ale to tu je úplne jedno, ako je to napísané v tomto sranda fóre...


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711556171158.9416 forum

Reklama: Hračky