Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý Fit test
Special Hobby malý Hájek Hobby
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 1211 / today visits: 1211

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
307) 15.02.2019-15:27  -  Richard    Česká pošta nezklamala

Ne, nevidím. Česká pošta je státní podnik. A celá debata je v tomto vláknu o České poště, takže ta implikace mi přijde logická. Ale nech to plavat, třeba je to na mě moc komplikovaný... Smajlik modelar Hlavně aby mi doručila zásilku od Hannanta, už na ní čekám natěšeně přes týden...

306) 15.02.2019-10:13  -  jirka dominec    Česká pošta nezklamala

Richarde:


Já:  "v podstatě není důvod, aby soukromé zásilky dopravoval státní podnik"


Ty: "Domincovi, který si myslí, že by Česká pošta neměla doručovat soukromé zásilky"


Vidíš ten rozdíl?

305) 15.02.2019-07:29  -  Richard    Česká pošta nezklamala

Knippl: Jen jsem tím chtěl říct, že mi to přijde jako marginalita,která mi žílu nenatrhne. Tak holt jednou za čas zaplatím o 20 - 30 Kč víc za nějaký balík. Zdražují všichni. BTW: i taková Deutsche Post má rozměrové kategorie, dokonce kombinované s hmotností. Jak to ti Němci zvládají? Cool Jinak lidi si dnes podle mě nechávají kálet na hlavu daleko víc než kdy jindy, to že držkujou po putykách a na DF nic neřeší. Ale víc bych to sem netahal...


 


J. Dominec: Vysvětli tedy prosím, jak jsi to myslel. Jsem opravdu zvědav...

304) 14.02.2019-22:43  -  Knippl    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

Richard:


A je to snad jinak? Kolik ředitelů těchto státních veleorganizací  (pošta, dráhy, ŘSD, aj.) bylo odejito pro neschopnost, ale zase je to tak moc netrápilo, protože jakýkoliv svůj odchod měli náležitě pojištěn "zlatými padáky" a dalšími benefity o kterým se řadovým kvalitním  pracovníkům ani nezdá?! To nejsou kozačky, ale realita. Mám  " z první huby" jaká je na poštách fluktulace a za jakých podmínek lidi odcházejí. Zkuste si počíst zkušenosti pošťáků třeba na FB skupině "Česká pošta pro pošťáky"a dalších. Copak už je zapomenuto to, jak byli na přepážkách pracovníci pošty nuceni prodávat pojištění, lośy, cigarety ad., aby splnili nějakou manažerskou, z prstu vycucanou nesmyslnou normu, jinak jim byly kráceny premie ?! A jak kvůli těmto zdržujícím volovinám narůstaly na pobočkách fronty? Ne, jsem rád, že si lidi přestávají od vrchnosti nechávat močit na hlavy a začínají se víc ozývat a bojovat mj. za lepší pracovní podmínky. To nemá s boubelatými vepři před r.89, pokud jsem tu ironii správně pochopil, nic společného.

303) 14.02.2019-21:13  -  Mirek    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

Tak je otázkou, jestli je zdražování dobré, či špatné. Záleží kolik zasilatelů zůstane u ČP, a kolik začne využívat různé kurýrní služby, protože zdražení je vcelku citelné.

302) 14.02.2019-19:49  -  jirka dominec    Česká pošta nezklamala

Děkuji. Richardovi patří ocenění za tvůrčí interpretaci přečteného textu.

301) 14.02.2019-19:19  -  Richard    Českou poštu dnes chválím

Hoši, sorry, ale to už si snad děláte kozačky. Cejchovaný měřidlo, zlý management nahoře... Už mě napadá jen: Plány imperialistů zhatí naši vepři boubelatí Cool Ale vůbec největší perla a sto bodou míří ke kolegovi Domincovi, který si myslí, že by Česká pošta neměla doručovat soukromé zásilky To je opravdu perla. Smajlik modelar

300) 14.02.2019-17:34  -  jenda    Českou poštu dnes chválím

No já v tomto vidím taky docela problém,


Chlapi, zbytečně to zveličujete, není žádný problém mít na přepážce nebo v kanclu svinovací metr, nebo jednu tyčku dlouhou 35 cm, druhou půl metru a třetí metr. Koukneš, vidíš, otázka tří sekund.


protože by každé úřední měřidlo mělo být ocejchováno. Problém pak nastane u hraničních rozměrů. Můj metr 995 mm, páně poštmistra 1005 mm. Takže si budou mastit kapsy kalibrační střediska.


P.S. Docela by mě zajímalo, zda má Pošta ocejchované váhy.

299) 14.02.2019-16:23  -  Knippl    Českou poštu dnes chválím

Richar:


Jen aby to s těmi platy praconíků České pošty nedopadlo tak, jako obvykle - šlechta nahoře se napakuje milionovými bonusy a zlatými padáky a na tu bezejmenou hvězdnou pěchotu na přepážkách, na depech, třídírnách a  obchůzkách nezbyde zase nic víc, než  jen ohlodaná kost. Ne, ne. Nové manažerské koště jen dobře mete a větší efektivita organizace cestou pouhého zdražení napadne asi každého ekonomického zlatokopa, menežujícího stylem "po mě potopa"...

298) 14.02.2019-10:51  -  jenda    Českou poštu dnes chválím

Richarde. Ale dosud máš na e-šopech obvykle u těch "doprav" cenu, odvíjející se od hmotnosti zboží, která bývá u těch těžších věcí uváděna. Nově tedy budou muset uvádět rozměry, aby sis spočítal dopravné? (by mě zajímalo, kolik bude stát poštovný na takovou Mriju, ev. další Revelly, které jsou pověstné vozením vzduchu)


Jinak já s poštou spokojen. Naposledy dnes. Úterý objednáno, včera odesláno, dnes (před chvílí) dovezeno do domu. Akorát to byl kluk a ne dlouhonohá děva Smajlik modelar.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711550448216.6244 forum

Reklama: Hračky