Carius Válka do 31.12.19
Plastic Planet do 31.12.2019 malý Fit test Special Hobby malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 18164 / today visits: 18164

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
390) 18.09.2019-21:50  -  Martys    Českou poštu dnes nechválím ani náhodou

Pavel Klouček: Tak to to nemáme daleko, kolego, já jsem z Jablonce. Asi nějaká krajová specialita. Smajlik modelar Mně taky občas balík skončil na poště Jablonec 1, přestože jsem Jablonec 4.Smajlik modelar

389) 18.09.2019-17:29  -  Pavel Klouček    Českou poštu dnes nechválím ani náhodou

Tak abych dokončil svůj příběh - přibrzdil jsem na poště Liberec 11 v Globusu, zda tam tedy nemám balík. Paní koukla do systému dle jména a oznámila, že ne. Naštěstí neměli nával a byla ochotná a tak se podívala i podle čísla zásilky. Po chvíli studování v systému mi oznámila, že balík na poště uložený je, dokonce už od pondělka ráno, ale jaksi na poště Liberec 14. Po mém dotazu, kde to je, mi oznámila že neví a že si to mám najít na mapě. Naštěstí mi poradila další zákaznice pošty a já vyrazil skrz ucpané město. Udělala mi ještě výpis trasování, kde se čtyřikrát vedle sebe objevuje údaj - směrováno na poštu 11 a uloženo na 14, nikomu to evidentně nepřišlo divné. Na poště Liberec 14 jsme balík dohledali, jeho určení pro poštu 11 na něm bylo celkem třikrát, jednou tištěné na adrese, dvakrát napsané fixou čísly jako kráva. Nikdo mi nebyl schopen vysvětlit, proč se ocitl právě tam, proč o tom nejsou záznamy na jejich sledovacím portálu a proč placená helplinka není schopna poskytnout alespoň tolik informací, co paní na přepážce. Prostě ČP for ever ....

388) 18.09.2019-15:09  -  Pavel Klouček    Česká pošta nasrala

A jen tak mimochodem, ta skvělá infolinka, kde mi v podstatě nic neporadili, je placená!

387) 18.09.2019-13:31  -  Pavel Klouček    Česká pošta nezklamala

Já mám naštěstí pobočku na cestě z práce, tak je rychlejší tam přibrzdit, než hledat telefonní číslo.

386) 18.09.2019-12:37  -  Martys    Česká pošta nezklamala

Pavel Klouček: Možná by stačilo zavolat na pobočku, zda to tam není. I když při tom jejich bordelu (viz můj příspěvek)...

385) 18.09.2019-12:34  -  Martys    Česká pošta nezklamala

Tak jen pro info, jak to celé dopadlo - na poštu jsem si zašel raději sám, pošťačka navíc ještě balík hledala, protože někdo asi špatně na poště zadal číslo.Smajlik modelar No a na IN-TIME obchod MALL zadal špatné tel číslo, takže se nedovolali. Na můj dotaz, zda tedy řidič, pokud se nedovolá, už nedoručuje, mi operátorka bezelstně odpověděla "On to má každej jinak". Takže jsem si to taky raději nechal poslat na výdejní místo, to snad už nepodělají.Smajlik modelar

384) 18.09.2019-11:43  -  Pavel Klouček    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

Tak jsem duševně nevydržel a zavolal na jejich infolinku, jak si vykládat to, že mi odpočítávají čas uložení a zároveň to ještě nedorazilo. No chvíli hledali v systému a finální rada byla - běžte se zeptat na poštu, jestli to tam už náhodou neleží .... Super služby, hlavně že na to mají appku...

383) 18.09.2019-11:06  -  jenda    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

Já musím opět Poštu pochválit.


V pondělí objednáno.


Včera zásilka předána Poště - SMS převzali jsme, termín doručení ca. 18.9.


8:00 SMS - dnes budeme doručovat (ale adresa do sousední vesnice, stejné PSČ, nejspíš generuje PC)


10:30 telefon - za 10 minut přijedeme, jste doma?


10:45 dovezeno (dvě příjemné paní), zaplaceno, OK (na balíku adresa správně)


(jediné, co schází, je čas doručení, ale to už bych asi chtěl moc - nemají stabilní jízdní řád)

382) 18.09.2019-08:06  -  Pavel Klouček    Česká pošta nezklamala

Minulý čtvrtek jsem synkovi objednal ke svátku Lego z E-shopu v českém Krumlově. Během půldne 13. 9. zboží vyexpedováno, předáno České poště, ta balík doručila na depo v Českých Budějovicích, potud vše jako dobře namazaný stroj. Tím to ale skončilo. Balík "v přepravě" na trase Č. Budějovice - Liberec bez žádných nových zpráv, ale už mi odpočítávají čas uložení, protože podle jejich aplikace je balík na poště uložen jen do 23.9. S tímhle přístupem možná balík vyrazí zpět k odesílateli, než stihne doputovat ke mě.

381) 17.09.2019-22:53  -  banzai    A trochu jiný dopravce

Minulý týden mně PPL-ko poslalo v půl čtvrté odpoledne SMSku, že mi mezi 8-10 budou doručovat balíček (rozuměj stejný den!). Doma jsem nebyl ani náhodou. Samo jsem si to pak musel nechat poslat na výdejní místo, kam pak musím dojet. Naštěstí jen jedna kniha.


"Panzers in Berlin" - Canfora, nádherný fotky, všem doporučuju.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711568912220.19 forum

Reklama: Hračky