Fit test Special Hobby malý Hájek Hobby
Válka do 31.12.19 Hauler do 31.05.2019 Plastic Planet do 31.12.2018 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 
Special Hobby velkýdenní zobrazení: 16301 / today visits: 16301

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
341) 06.05.2019-13:26  -  Libor Malý    Českou poštu dnes chválím

Slušnej výkon na to, že šlo o balík na Nový Zéland poslaný ekonomicky... Takže za mě tentokrátSmajlik modelar


 


340) 06.05.2019-12:12  -  banzai    Českou poštu dnes nechválím ani náhodou

Tak dneska dovezli.

339) 04.05.2019-21:41  -  banzai    Českou poštu dnes nechválím ani náhodou

Objednal jsem si věci pro kočky, velkej těžkej balík. Jakmile mi přišla zpráva, že ho pošta převzala, přehodil jsem si doručení na úterý, páč jsem věděl, že v pondělí doma nebudu.


Přišlo mi mailem potvrzení změny termínu doručení.


V pondělí mi přišla zpráva, že "pokus o doručení nebyl úspěšný" - bodejť by byl - a že je balík uložen na poště.


Nelenil jsem a volal na poštu a domluvil doručení na to úterý. Vše schváleno, odsouhlaseno.


V úterý přijely pošťačky bez balíku, někdo ho předtím odeslal na depo do Kladna....Dovolal jsem se na depo, prý se tam připravuje k opakovanému doručení....


Tak jsem napsal stížnost na ČP.


Ve čtvrtek mi volal šéf depa s omluvou, že to celé prověřovali a chyba opravdu nastala na straně pošty. Domluvil jsem si dovoz na pondělí, tak jsem zvědav. Určitě dám vědět, jak to dopadlo.


Jo - na okraj - v pátek mi přišla zpráva, že jsem si ještě ten balík nevyzvedl a že je uložený na poště. Není. Je v depu...... mají v tom pěknej bordel.

338) 04.05.2019-17:32  -  jenda    Českou poštu dnes chválím

Já teda objednával velký balík v "zahradách". Něco poslali Poštou, něco Geisem (proč, to netuším). Odcházelo to stejně, pošta dorazila v pátek, G. snad v pondělí (budu teda doufat). Přitom G. už to měl v pátek taky na rozvozně. Takže za mne pošta 1.

337) 04.05.2019-17:21  -  jenda    Česká pošta nezklamala

Tak jen doufej, že ještě nepojede z Paky přes Dvůr, Jaroměř a Hradec. Smajlik modelar

336) 04.05.2019-15:12  -  Pavel Šubr    Česká pošta nezklamala

V pátek jsem marně čekal na doručení balíku,tak jsem se podíval kde asi bude.Byl jsem hodně překvapený....Smajlik modelar


Cestu začal směr Liberec - Pardubice,cestoval kolem dodací pošty Hořice.


Dále se vracel z Pardubic do Jičína,ano opět kolem doručovací pošty v Hořicích.Ráno se vydal z Jičína do Hořic,sláva konečně doručovací pošta.Ale néé,ještě se jel podívat do Nové Paky,proto se v pátek neukázal.Tak pokud se vrátí do pondělí na doručovací poštu do Hořic,tak snad těch posledních sedm kilometrů překoná v pondělí.


Tak k dnešnímu dni má za sebou balík cestu dlouhou 284 km...Smajlik modelar.


Už se nedivím že je pošta prodělečná a potřebuje stále více peněz.

335) 18.04.2019-22:14  -  Martys    Česká pošta nezklamala

Tak minimálně mi vadí to, že musím být doma. U pošty si v nejhorším zajdu na poštu. A ten přístup řidiče mě tedy totálně nasral. Ještě jsem se schválně doma pak díval do mailu a opravdu tam ta platba kartou byla. Nasralo mě to tak, že jsem neváhal vytočit zákaznickou linku a hádejte - "budete možná čekat několik desítek minut". Nic, konec. Pošta je pomalá, z jednoho dne dělá i několik, to je všechno pravda, ale už se mi nestává, že by jen házeli lístek, dokonce pravidelně volají předem. Je možnost zvolit si poměrně volně znovudodání. Holt pravidelně nezvládají Vánoce, ale co se dá dělat.

334) 18.04.2019-21:31  -  Jirka Brož    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

kragh- stejná zkušenost- PPL - ochota, řidič mne odvezl k bankomatu, protože mu nefungoval terminál.  Jednoznačně, PPL, DHL a další, preferuji před ČP.  Aspoň vím, co dostanu za svoje peníze.

333) 18.04.2019-21:15  -  kragh    Pošta - služba bez které se neobejdeme?

Mi se u PPL stalo jednou, že řidič neměl (omylem) terminál na platbu kartou a já neměl hotovost. Naložil mne, odvezl k bankomatu (cca 500 m) a přivezl i s balíkem zpátky před barák. Za mne PPL OK...


 

332) 18.04.2019-18:29  -  banzai    Česká pošta nezklamala

Ono je to všechno o lidech, mně pošťačky často volají, jestli jsem doma, že by mi něco přivezly. Směle jim třeba můžu říct, že jsem týden na dovolený. Nic mi pak ani nevozí a rovnou to nechají na poště, mám ve schránce jen lístek.


A PPL apod., jakmile mi přijde, že je platba kartou možná, tak je. Jen jedinkrát se mi řidič omlouval, že mu terminál upadl a rozbil se.... naštěstí to bylo "pár korun".

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711558450334.2537 forum

Reklama: Hračky