Fit test Special Hobby malý
Válka do 31.12.19 Plastic Planet do 31.12.2019 malý
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 1551 / today visits: 1551

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
135) 05.10.2019-13:57  -  El Thud    Modernizace AČR ?

Ano narážka na what-if. Je to taky Bell, ne ?

134) 05.10.2019-12:32  -  Jirka    Modernizace AČR ?

Richard - Smajlik modelar Smajlik modelar

133) 05.10.2019-12:23  -  Richard    Modernizace AČR ?

No jasně že má! Z 40 let jimi budme nahrazovat Vipery! Smajlik modelar Teda jestli tahle poměrně konvenční konstrukce vyhraje. Já bych spíš sázel na Sikorskiho a jeho Defiant...


 

132) 05.10.2019-11:40  -  Jirka    Modernizace AČR ?

A co ten Váš poslední příspěvek má společného s tématem: "Moderniace AČR"?


 


My je budeme mít ve výzbroji?

131) 05.10.2019-09:27  -  El Thud    Modernizace AČR ?

Bell tento týden představil zcela nový vrtulník Bell 390 Invictus, který je určen do soutěže pro nový bojový vrtulník USA.  Doufám že ho brzo vydá někdo jako model, byť je to prototyp :)


130) 23.09.2019-17:06  -  Patla     Modernizace AČR ?

Sorry, tohle sem už nepatří.

129) 23.09.2019-17:05  -  Patla     Modernizace AČR ?

Si ji najdi, jsi přeci odborník ne ?


Nemůžu si pamatovat, kdy a kde jsem v minulosti četl nějaké články.


Víš, v dnešní době je hodně složité vyznat se v internetovém světě, kor starším lidem, kvůli tomu je ale nemusíš urážet. Právo na názor má každý, i když se to třeba tobě nebude líbit. To je život.


Uvědomil bych si taky, že ty prosťáčkové, kterých je většina společnosti, má kolikrát jiný starosti, než máš třeba ty. A odvádí daně a ty akvizice se jim nemusí zamlouvat.

128) 23.09.2019-15:47  -  El Thud    Modernizace AČR ?

Nemluvě o tom, že jde o moderní stroj a snad by se časem dala vyhádat sleva na Leopardy, což by mi přišlo rozumější nežli modernizace koncepčně zastaralé T-72 (ale to už jsem tuším psal.)


Problém je v tom, že v ČR je přístup k armádě, NATO naprosto opačný nežli v Polsku. A s nastavením relativně velké části obyvatelstva jaké je, se veškeré větší investice do armády velmi těžko obhajují. Nepopírám že coby nadšenec do techniky Polákům jejich velkolepou modernizaci závidím. A ještě víc onen patriotismus. Nějak nechápu ono nadšení k východu u generace, která si musela projít katarzí roku 1968. Jediné vysvětlení je, že to mnozí berou jako protiváhu "dekadentnímu západu" - plus to co jsem psal níže - tendence k tomu přizpůsobit se autoritativní formě vlády (což je mnohdy dáno výchovou)...Celkový postoj obyvatelům k armádě, suverenitě, lidským právům atd. závisí na mnoha faktorech.

127) 23.09.2019-15:27  -  jirka dominec    Modernizace AČR ?

kragh: ne, naopak. I když ho volili, můžou změnit názor. Ale nemají za stávající politiku vinit opozici (kromě toho, že je neschopná). Jsem připraven svůj názor hájit, ale už to nebudu dělat v tomhle tématu. Ostatně, Zeman nás chce vyzbrojit drony.

126) 23.09.2019-15:01  -  El Thud    Modernizace AČR ?

Já chcu Pumu :) Je to pěkný vozitko a dělá jí Takom.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711573784063.4118 forum

Reklama: Hračky