Válka Fit test Special Hobby malý Plastic Planet malý
Forum plastikových modelářů
Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů  |  Fit test / Stavba  |  Nový editor  |  Nápověda
Topics  |  Start new topic  |  Model gallery  |  Kit fit test / kit build                  
 
Special Hobby velký   Plastic Planet velkýdenní zobrazení: 16806 / today visits: 16806

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
18) 16.09.2003  -  Helmut    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
To : š.stránský
HC-3 v 1/72 dělat nebudete?
17) 15.09.2003  -  Pavel Kautzký    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
Můžu ten model jen pochválit, vše dobře pasuje. Doufám, že už ho rychle dostrojím. Ale na E-day to nebude.
16) 15.09.2003  -  s.stránský    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
To P.Kautzký - on by ten podvozek chtěl především z kovu nejlépe ze zinku ten je pevný a neohybá se ,ale to stojí peníze na víc,jinak jsem moc rád ,že nemáte větší výhrady k té C.30,jinak Vám tiše závidím neboť ja tu svou mám ještě v krabici a né a né se k ní dostat.To mám z toho ,že se tím živím a už to není koníček!s20
15) 15.09.2003  -  Pavel Kautzký    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
Využil jsem deštivou sobotu a pokročil dál. Jeden postřeh - za nezbytné považuji nahradit ze složitého systému vzpěr podvozku jedinou část - to co bych nazval vlastní podvozkovou nohou. Jako náhrada se dokonale hodí mezikřídelní vzpěra z Frogu/NOVO Westland Wallace. Díl se použije i s vodícími kolíčky, jedna strana do trupu a druhý konec vzpěry se ohne na posledních 3 mm o cca 30 stupňů a z kolíčku je rázem osa pro kolo. (přebytečné 4 vzpěry mohu přenechat).
Už jsem stříknul i modrou Aeromasterku a vypadá to v té modré moc dobře.
14) 29.08.2003  -  š.stránský    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
To Petr Ká - ja Vám to "sejmu" na scanu a pošlu na e-mail ,ale není to nic moc je to již xero-kopie.Potřebuji Váš e-mail.
13) 28.08.2003  -  Petr Ká    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
Jen posouvám. Stačil by mi i jen scan fotografie.
12) 11.08.2003  -  Pavel Kautzký    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
Tak jsem do té štvrtky "říznul". Dík panu Stránskému za model. Zatím jsem pomocí rydla Tamiya oddělit hlavní díly od vtoků, začal barvit interiér a sestavil motor (chytit geometrii samostatných krásně odlitých válců do 7-cípé hvězdy není zrovna jednoduché).
Těším se na nový přírustek do rodiny československých eroplánů. Udělám Ciervu vojenskou a modrou. No ale stavba půjde pomaleji, pitný režim je priorita...s22s22
11) 10.08.2003  -  Petr Ká    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
to š.stránský : Mohl byste mi prozradit, prosím, v kterém čísle L+K je fotografie stříbrné československé Ciervy? Předem díky.
10) 08.08.2003  -  š.stránský    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
No před časem jsem tu C.30 udělal jako resiňák ve čtvrtce,doufám ,že dopadla lépe jak ta od Azuritu, ta baťovská byla v modré barvě což byla jedna ze základních barev od výrobce který to takto dodával civilní zákazníkům,no a ta vojeská S8 tak to je pro mně docela záhada ,protože po poradě s "kolektivem" jsem do návodu dal celostříbrné schéma,podle fotky ve starém L+K,je fakt že část jich opět od výrobce šla v stříbném provedení nejspíše hliník.bronz,no uvidíme.Jinak letos ve Francii vyšela knížka-monografie na Ciervu C.30/Rota II a ta bude asi vyčerpávající soudě podle počtu stran,fotek,výkresů co je v upoutávce na tuto knihu.
9) 08.08.2003  -  Pavel Kautzký    Avro Rota/ Cierva C.30 v českých barvách
Dík za odpověď a přivítání. Prosím o tu fotku, mail je v hlavičce.
1  2  3  4  5  6  7  8  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra plastikových modelářů
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje poskytovatel služby, který si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby je možno podávat e-mailem na forum@plasticplanet.cz.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.
1713588218.1764 forum