Válka do 31.12.19 Plastic Planet do 31.12.2019 malý Fit test Special Hobby malý
Hájek Hobby do 14.9.19
IPMS NYMBURK forum
forum
Hlavní stránka IPMS Nymburk  |  Témata  |  Přidej nové téma  |  Galerie modelářů IPMS NYMBURK  |  Fit test / Stavba.  |  Nový editor  |  Nápověda
IPMS Nymburk home page  |  Topics  |  Start new topic  |  IPMS NYMBURK members model gallery  |  Kit fit test / kit build.                  
 


Special Hobby velký

denní zobrazení: 7028 / today visits: 7028

 Slovo autor  
Řadit     příspěvků na stránku      

ZOBRAZENÍ: HTML
290) 02.03.2019-17:36  -  THUD    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Já za to nemozu, ja jen napsal povidku.

289) 02.03.2019-16:35  -  Jirka    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Zajímavé: "historicko-politické informace", jak je v názvu tématu uvedeno...


 

288) 02.03.2019-14:40  -  THUD    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Snesu kritiku. Ale aby ze mne někdo dělal agresivního psychiatrického pacienta, nebezpečného okolí - to není kritika. To je pomluva.

287) 02.03.2019-13:54  -  THUD    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Pokud bych měl střelnou zbraň, tak legálně. Ale nevím co si to zde ke mě dovoluješ. Já nejsem alkoholik, nikdy sem nezkusil ani trávu, nikdy sem nebyl opilý jak zákon káže. Nejsem násilník. Ale blbě vidím, takže jsem se o nabytí ZP ani nepokoušel, z toho důvodu nemám ani řidičák. Jdi do háje ty internetový hrdino, schovaný za nickem. Asi tak :)


 


 

286) 02.03.2019-12:57  -  jirka dominec    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

1. věc je, že dospělej člověk by měl snést kritiku


2. věc je, že na internetu jsou anonymové, co jim přijde zábavné někomu nadávat. Pochvaly se jeden dočká velmi zřídka. (já bych to udělal líp, co bych chválil někoho jiného)


3. věc je, že thud už tady mockrát inzeroval cosi a často to vypadá, že mu nejde o věc samotnou, ale o reakci na to, co sem napíše.


4. věc je, že to není hemingway, ale burroughs nebo batlička by to s přimhouřením oka býti mohl.

285) 02.03.2019-12:41  -  Mirek    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Tady bych to až tak černě neviděl. Napsal povídku tak, jako to před ním udělaly hromady jiných. A to, že nesedí některá fakta a skutečnosti, bych u povídky neviděl až jako takovou katastrofu. Bláboly, nepravdy a polopravdy psal i Clostermann, a tam bych to viděl i jako horší prohřešek, protože jeho díla se tvářila jako autobiografie, a né povídky. A moc z vás tu o něm také nepíše, že byl duševně chorý... Smajlik modelar

284) 02.03.2019-12:39  -  Braun    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Thude, za vším stojíš ty, tvoje názory a sebeprezentace. Jsi na tom naprosto stejně jako všichni ostatní. Nikdo se nebude navážet do jiného jen kvůli tomu, že si dal přezdívku Thud. A propos, není náhodou Thud taky anonymizační nálepka? Nebo to snad máš v občance.


Jen za sebe. Modely lep nelep, kupuj nekupuj, chtěj nechtěj ..... je mi to jedno. Klidně i piš nebo nepiš, ale nikdy nepiš o reálných hrůzách a tragediích války. Nejseš Hemingway ani autor faktu.


A pokud by se náhodou někde prosáklo, že vlastníš střelnou zbraň nebo o ni usiluješ, půjdu tě osobně nahlásit.

283) 02.03.2019-12:04  -  THUD    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Nechápu proč se do mě neustále naváží anonymové. Já nikomu přece neubližuju. Žiju svůj tichý život, který není zrovna veselý. Jsem bez partnerky, nyní i bez práce, neumím se prodat. Nikdy jsem se nepral, nikdy sem nikoho neuhodil. Nemám žádnou zbraň, žiji jen knihami, modely atd... 95% lidí mi nerozumí, nikdo mne nepotřebuje, jsem outsider... Ubližovat mi a psát o mě sprostoty je stejně odporné jako mučit koťe... Nikde se neléčím, není s čím. Osamělost ve vztazích a neúspěšný život není nemoc, s tím mi žádný lékař nepomůže. Je smutné že se ubližování Thudovi tady i po 20 letech bere jako folklór... Něco co se smí...  Je to jen Thud. Obětní beránek, fackovací panák... Je mi líto že to nikdo neřeší...   Folklór... no...


Ach jo


 


 


 


 

282) 01.03.2019-22:46  -  jirka dominec    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Musím se Thuda zastat, agresivní není.


Článek se mi nelíbí, příliš mnoho pathosu, příliš mnoho šlechticů. Pokud bylo někomu v roce 40 dvacet let, patřil určitě k poválečné generaci, netřeba zdůrazňovat. Pokud bylo nějakému Němci  v roce 40 dvadvacet let, mohl létání trénovat od 18 - r. 36(?) u Luftwaffe.


Jen blbec by prchal k Nantes - proč by to dělal? Jen blbec by letěl od Vogéz k Nantes. Od oka bych tipnul , že s Bf-109 by se nedokázal vrátit.


Jestli u Tannenbergu padnul nějaký německý generál, to jsem nezjistil. Vyloučit to nemůžu. ale pokládám za velmi nepravděpodobné.


Prusko-francouzská válka byla 1870.


Jestli se pervitin rozdával v tabletách, to nevím; jestli byl u letectva, to taky nevím. Mám dojem, že ho Němci používali na udržení pozornosti.


Žádné prostitutky tam nebyly a cena taky nesedí.

281) 01.03.2019-21:25  -  THUD    Thud a historicko-politické informace. Ať se nezanáší jiná témata

Co se tady nedozví..


Fajn. Můžete napsat Hej vole, napsals sračku. Já to rozporovat nebudu...


Ale tvrdit nějaké nesmysly o tom že jsem mešuge... a ještě agresivní...  S tím nesouhlasím...


To už je trochu moc.


Pán admin, smáznul to...


 


 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  
Skoč na stránku:
Přidej odpověď do diskuse / Reply to this topic
Je potřeba provést autorizaci
Váš e-mail / your e-mail:
K provedení autorizace není potřeba registrace ani heslo, stačí jeden klik. Autorizaci potvrdíte kliknutím na odkaz, který bude zaslán do Vaší emailové schránky. Pokud se e-mail neobjeví ve složce 'přijatá pošta' zkontrolujte spam koš svého mailboxu. Vaši e-mailovou adresu můžete použít pro autorizaci více zařízení.

Your device is currently unauthorized. No registration or password is needed; only one click is enough to be authorized. The authorization link will be sent to your mailbox. Follow instructions sent via the e-mail. If no message appears please check your mailbox spam folder. Your e-mail address can be used for more device.
Autorizací souhlasíte s pravidly a zásadami fóraNápověda

Vítejte na stránce Diskuse. Chcete-li vznést jakýkoli nový dotaz, klikněte na tlačítko "Přidej nové téma" . Vyplňte ve formuláři příslušné údaje (povinné údaje jsou: Jméno, Předmět, Dotaz). Pokud chcete, aby Vám odpovědi chodily zároveň emailem, zaškrtněte si políčko "posílat odpovědi emailem?".

K prohlížení jednotlivých témat použijte nabídku "Témata". Tabulka s tématy zobrazuje čtyři základní údaje: 1) Název tématu, po kliknutí na danné téma se zobrazí všechny příspěvky k tomuto tématu. 2) Autor příspěvku, po kliknutí odešlete e-mail autorovi. 3) Reakce zobrazuje počet reakcí (odpovědí) na příslušné téma. 4) Datum určuje datum vložení, popřípadě poslední reakce na příspěvek.

Odpověd (reakci) na téma provedete vyplněním formuláře Přidej odpověď do diskuse v detailu danného tématu (povinné údaje jsou: Jméno nebo značka, Předmět - doplněno automaticky, Odpověd)

Postup vkládání fotek do diskuse z vlastního PC:


Postup vkládání fotek do diskuse z jiného serveru (fotografie již umístěné v Internetu):
1) stránka diskuze musí být ve formátu "nový editor" (volba zcela vpravo v menu v záhlaví stránky). Pokud je zde napsáno "starý editor" kliknutím na nápis se přepneme na "nový"
2) fotka, kterou chceme vložit do diskuse musí mít svou vlastní URL adresu, tzn., že musí být umístěná někde na webu. Doporučená velikost 640x480.
3) URL adresu vkládané fotky zkopírujeme(CTRL+C) 4)klikneme na ikonu zeleného stromu v prostřední řadě čtvrtá zprava (INSERT/EDIT IMAGE)
5) do řádku IMAGE URL napíšeme (vložíme) adresu fotky (CTRL+V)
6) kliknutím na "insert" vložíme fotku do prohlížecího pole. Pokud je adresa napsána správně, fotka se zobrazí a vyskočí dialogové okno v angličtině. Dáme "ok". Pokud chceme přidat další fotky opakujeme body 2-6. Kliknutím na tlačítko "odeslat" se fotka vloží do diskuze.


UPOZORNĚNÍ
Pravidla a zásady pro uživatele diskusního fóra IPMS NYMBURK
Níže uvedenými pravidly a zásadami se řídí všichni přispěvatelé, čtěte je proto pozorně. V případě jejich porušení riskujete smazání příspěvku nebo zamezení přístupu. Za obsah příspěvků a z něj plynoucích možných důsledků odpovídá výhradně jejich pisatel.
 • Pro odesílání příspěvků nebo zakládání témat je nutná autorizace.
 • Základním tématem fóra je plastikové modelářství a věci s ním související. Příspěvky na základní téma i jakékoli jiné téma budou tolerovány při dodržení zákonných norem, pravidel mezilidské slušnosti a těchto pravidel a zásad.
 • Příspěvky pište spisovným jazykem, který lze prokládat slangovými výrazy. Vulgární příspěvky a příspěvky obsahující sprostá slova nebudou akceptovány.
 • Před založením nového tématu si pomocí vyhledávače nejprve ověřte, jestli v minulosti stejné téma nebylo již založeno. Obdobně postupujte před napsáním nového dotazu, protože mohl být za dobu existence fóra již zodpovězen.
 • Respektujte elementární pravidla slušného chování. Můžete vzájemně vyjádřit nesouhlas s názorem druhého, napadání však tolerováno nebude. Stejně tak nebudou tolerovány subjektivní neetické a neslušné výroky směřující na konkrétní osobu nebo skupinu osob. Snažte se vyvarovat slovních narážek. Neprovokujte a nereagujte na provokující příspěvky. Nepřenášejte na fórum své spory mající základ ve vašem soukromém životě či podnikatelské činnosti.
 • Přispívání jednotlivce pod více identitami (nicky) nebo přebírání jmen či identit jiných uživatelů mající za účel např. matení ostatních nebo jejich cílené napadání nebude tolerováno stejně jako příspěvky mající povahu spamu. Za spam je považováno opakované odesílání krátkých či nesmyslných příspěvků bez informační hodnoty, příspěvků s obsahem diametrálně odlišným od ostatních příspěvků v tématu a příspěvků obsahujících převážně „smajlíky“.
 • O nevhodnosti či závadnosti příspěvků v návaznosti na tato pravidla a zásady rozhoduje administrátor. Administrátor si vyhrazuje právo odstranit příspěvky, jejichž obsah je v rozporu s pravidly a zásadami a v krajním případě zamezit uživateli přístup. Poskytovatel služby není povinen dohlížet na obsah příspěvků ani vyhledávat jejich případný protiprávní obsah.
 • Dotazy na poskytovatele služby či administrátora je možno podávat výhradně e-mailem na ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Propagace výdělečných obchodních činností je komerčním subjektům zabývajícím se výrobou či distribucí výrobků pro plastikové modeláře, které nemají vyvěšený reklamní banner, povolena pouze uvedením obecné informace případně vložením odkazu na jejich hlavní webovou stránku. Příspěvky obsahující seznamy zboží, nebo odkazy na ně, budou považovány za neplacenou reklamu a budou odstraněny.
 • Šíření ilegálních kopií knih, publikací, časopisů, zvukových a obrazových záznamů pořízených na přenosná média (např. videokazety, diskety, disky CD nebo DVD) není povoleno. Příspěvky obsahující takové nabídky budou odstraněny.
 • Informace o poskytování reklamy na diskusním fóru lze vyžádat e-mailem na adrese ipmsnymburk@ipmsnymburk.com.
 • Provozovatel serveru nemůže ovlivnit obsah příspěvků. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat, v krajním případě zamezit přístup.
 • Při publikování fotografií či jiného obrazového materiálu mějte neustále na paměti, že tyto materiály mohou podléhat autorským právům ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Případnou právní odpovědnost při porušení autorských práv ponese výhradně uživatel, který takový materiál zveřejnil.
 • Kliknutím na tlačítko „zde“ v autorizačním e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, které vstupuje v účinnost 25. května 2018, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, ve znění pozdějších předpisů.

IPMS NYMBURK, z.s. IČ 228731711560922898.0566 forum

Reklama: Hračky